русский français deutsch italiano العربية فارسی
ONLINE KAYIT STANDINIZI AYIRTIN

Interfresh Hakkında

Interfresh Hakkında

16-19 EKİM 2019, Interfeh Eurasia Fuarı, Türkiye’nin yaş meyve ve sebze sektörünü Antalya’da buluşturuyor!

Interfresh Eurasia Fuarı Yaş Meyve & Sebze sektörünü bir araya getiren en önemli etkinlik olarak T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı başta olmak üzere, T.C. Ticaret Bakanlığı, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ihracatçı birlikleri ve kalkınma ajanslarının destekleri ile 16 Ekim’de Antalya Anfaş Expo Center’da kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

İlk yılında 26 ülkeden yurt dışı alım heyeti getirmeyi başaran Interfresh Eurasia, 2019 yılı Yurt Dışı Alım heyetleri çalışmalarına devam ediyor.
Alım heyetleri için hedef ülkeler arasında Almanya, İtalya, Yunanistan, Polonya, Romanya, Litvanya, Hollanda, Danimarka, Sırbistan, Hırvatistan, Arnavutluk, Bulgaristan, Rusya, Ukrayna, Moldovya, Özbekistan, Lübnan, Ürdün, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Çin ve Sudan bulunmaktadır. Bu ülkelerde alım heyeti çalışmaları başlatılmış olup, yurt içinde yerleşik yabancı ataşelikler, yurt dışındaki Türk ataşelikleri ve Antexpo’nun yurt dışı acenteleri ile birlikte 26 ülkeden alım heyetlerini ağırlayacaktır.

InterFresh 2019 | Yas Sebze Meyve, Depolama, Ambalaj ve Lojistik Fuari