русский français deutsch italiano العربية فارسی
ONLINE KAYIT STANDINIZI AYIRTIN

Interfresh Hakkında

Interfresh Hakkında

INTERFRESH EURASIA FUARI, 31 Mart 2022 – 02 Nisan 2022 TARİHLERİNDE ANTALYA-FUAR MERKEZİNDE GERÇEKLEŞECEKTİR!

SEKTÖRÜN TÜM PAYDAŞLARI BU FUARDA!

Türkiye’nin tek Meyve, Sebze ve Mamülleri, Tarım, Ambalaj ve Lojistik Fuarı, Interfresh Eurasia 3. kez sektörün tüm paydaşlarını, ihracatçıyı, üreticiyi, büyük çiftlik sahiplerin, akademisyenlerini, kamu kurum ve kuruluşlarını yurt dışı ve yurt içi alım heyetlerini bir araya getirecektir.

Yurtdışı Alım Heyeti Çalışmalarına Şimdiden Başlandı.
Ticaret Bakanlığı alım heyeti desteğinin yanı sıra ; BAIB, AKIB , EIB be BUIB başta olmak üzere hedef pazarlardaki uluslararası acenteler ile, Yurtdışındaki Ticaret Ataşelikleri ve Yurt içindeki yabancı misyonlara ait Ticari Ataşelikleriyle birlikte yürütülen, yurtdışı alım heyeti çalışmalarındaki hedef pazarlar arasında Rusya, Almanya, Avusturya, Romanya, Hollanda, İngiltere, Letonya, Estonya, Çekya, Polonya Ukrayna, Belarus, Macaristan; Bulgaristan, Sırbistan, Arnavutluk, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Kuzey Irak, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan ve Çin Halk Cumhuriyeti yer almaktadır.

KOSGEB destekli olan Interfresh Eurasia 2021 Fuarı için, avantajlı yerler ve özel tekliflerden yararlanmak için bize ulaşın.

Interfresh Eurasia | Yaş Sebze-Meyve, Depolama, Ambalaj, Lojistik ve Tarım Makineleri & Teknolojileri Fuarı