русский français deutsch italiano العربية فارسی
ONLINE KAYIT STANDINIZI AYIRTIN

Interfresh Hakkında

Interfresh Hakkında

Türkiyenin yaş meyve ve sebze sektöründeki en büyük buluşma noktası InterFresh 2019’un hazırlıkları son hızla devam ediyor!

Interfresh fuarı Yaş Meyve & Sebze sektörünü bir araya getiren en önemli etkinlik olarak Tarım Bakanlığı başta olmak üzere, Ekonomi Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, ihracatçı birlikleri ve kalkınma ajanslarının destekleri 2019 yılı fuarına hazılanıyoruz. İlk yılında 26 ülkeden yurt dışı alım heyeti getirmeyi başaran Interfresh, 2019 yılı Yurt Dışı Alım heyetleri çalışmalarına başladı.

Alım heyetleri için hedef ülkeler arasında Almanya, İtalya , Yunanistan, Polonya, Romanya, Litvanya, Hollanda, Danimarka, Sırbistan, Hırvatistan, Arnavutluk, Bulgaristan, Rusya, Ukrayna, Moldovya, Özbekistan, Lübnan, Ürdün, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Çin ve Sudan bulunmaktadır. Bu ülkelerde alım heyeti çalışmaları başlatılmış olup, yurt içinde yerleşik yabancı ataşelikler, yurt dışındaki Türk ataşelikleri ve Antexpo’nun yurt dışı acenteleri ile birlikte 26 ülkeden alım heyeti yapılması hedeflenmektedir.

Fresh Turkey Magazine Macfrut İtalya’da!

Interfresh grup şirketlerinden olan ve sektörü yurtdışı fuarlarda temsil etmeyi hedefleyen Fresh Turkey Magazine, 8-10 Mayıs tarihlerinde İtalya da gerçekleşecek olan Macfrut İtalya Fuarında sizlerle.

İlk sayısı Fruit Logistica Berlin Fuarına özel olan ve 5.000 adet dağıtılan Fresh Turkey Magazine, yalnızca sektörün buluşma platformu olmakla kalmayıp, sektördeki en son yenilikleri sizler ile paylaşmayı, sektör duayenlerinin görüşlerine yer vermeyi hedefleyen sektör dergisidir.

Özellikle yurt dışı tanıtım ayağında Fresh Turkey Magazine adeta bir elçi gibi çalışarak, sektörün hedef pazarlarını ve bu pazarlardaki hedef fuarlarda yerini alacaktır.

5 önemli yurtdışı fuarının sıradaki durağı Macfrut İtalya Fuarına özel sayımız ile yurt dışındaki sektörün hedef pazarlarında sektörü temsil ediyor olacağız. Dergi aynı zamanda Interfesh Eurasia’nın yurt dışı tanıtımına katkıda bulunacak, yurtdışı fuarlara katılan veya katılamayan firmalar için eşsiz bir tanıtım olanağı olacaktır.

Interfresh 2019’un satışları hızla devam ediyor sizde yerinizi almak için geç kalmayın!

Interfresh fuarı bu sene yeni bölümlerle büyüyor, bu yıl hedefimiz 30.000 m2 alanda fuarı açmak olacak. Satışlarımız hızla devam etmektedir, sizde avantajlı fiyatlarla yerinizi almak için ekibimize ulaşın. Son tarih 15 Nisan 2019!

InterFresh 2019 | Yas Sebze Meyve, Depolama, Ambalaj ve Lojistik Fuari